Програми з диєтології-нутриціології

Курси дієтолога-нутриціолога

Отримайте затребувану професію дієтолога-нутриціолога

Курси підвищення кваліфікації з дієтології

Підвищуйте свою кваліфікацію диетолога-нутриціолога

Особисті консультації

Обговоримо ваше харчування і оберемо стратегію корегування ваги

Супровід до результу

Регулярні консультації и корегування стратегії до отримання результату

Очні лекції

Лекції для школярів та корпоративне навчання для компаній у Харкові і Україні

Про сайт і проект від дієтолога-нутриціолога Тетяни Кіхтєвої

Особливості програм з дієтології

Для учнів

Продуманий процес навчання

Заняття побудовані так, щоб ви змогли працювати в своєму ритмі. Уроки зібрані на сучасній платформі дистанційної освіти, тому ви маєте цілодобовий доступ і можете навчатися з будь-якої точки світу. Регулярний зворотний зв’язок від мене, щоб ви отримали максимум від навчання.

Авторські програми

Постійно покращую і допрацьовую матеріал. Тому будьте впевнені, що отримуєте найактуальнішу, науково обґрунтовану інформацію. Професійний концентрат. Без води.

Навчаю заробляти

Я даю не тільки сучасні знання з дієтології та нутриціології, а й розповідаю, як побудувати власну практику. Тому мої учні успішно влаштовують кар’єру дієтолога в Харкові, Києві і по всій Україні.

Для клієнтів

Медична база

Я – лікар загальної практики, член Національної Асоціації дієтологів і нутриціологів. Тому даю рекомендації не тільки зі здорового профілактичного харчування, але і з харчування при захворюваннях, з урахуванням знань в сфері гастроентерології, ендокринології, кардіології, психології тощо

Гарантую результат

Я 7 років занурююся в проблеми клієнтів, даю персональні рекомендації. Гарантую! Якщо будете чітко виконувати мої розпорядження – ви отримаєте результат, який було оговорено.

Навчаю жити без мене

Ваш стабільний результат – моя візитна картка. Тому я не роблю з вас довічного клієнта дієтолога, а допомагаю змінити харчову поведінку, виробити нові харчові звички. Щоб ви змогли залишатися стрункими після закінчення роботи зі мною.

Що вам потрібно знати про вашого дієтолога-нутриціолога?

Я – Тетяна Кіхтєва, лікар загальної практики, яка одного разу знайшла своє покликання в дієтології та нутриціології. Ось уже 7 років я допомагаю своїм клієнтам отримати здоров’я, тіло своєї мрії і кардинально змінити своє життя, впустивши до нього нові знання.

Бачу свою місію в тому, щоб зробити превентивну медицину і здорове харчування частиною повсякденного життя людей. Тому в 2017 році я запустила освітній проект і власний сайт дієтолога, щоб вчити майбутніх колег міняти життя інших людей на краще. Щоб знання в сфері дієтології були доступні якомога більшій кількості людей, я виступаю в якості експерта в медіа: ТРК Украина 24, Obozrevatel, kh.depo.us.

Що допомагає мені досягати таких високих результатів з моїми клієнтами і учнями?
• Медична освіта та 15-ти річний стаж роботи;
• Особистий досвід роботи з харчовою поведінкою;
• Знання про спорт: я – сертифікований інструктор тренажерного залу, TRX, кругових тренувань, персонального стретчінгу;
• Спортивні досягнення, я – фіналістка Кубку Харкова в номінації фітнес бікіні;
• Безперервне самоосвіта, відвідування заходів для професіоналів;
• Більш ніж 2000 клієнтських історій;
• Більш ніж 300 успішних учнів.

Сертифікований дієтолог

profit convention profit convention
сертификат нутрициолога сертификат нутрициолога
сертификат диетолога сертификат диетолога

Мои книги з дієтології


Я хочу, щоб ви були впевнені в результаті. Тому пропоную познайомитися зі мною через мою роботу. Я абсолютно БЕЗКОШТОВНО вишлю вам книги, які стануть першою сходинкою до здорового харчування "7 кроків до струкності" і "Без цукру"

Відгуки учнів и клієнтів дієтолога-нутриціолога Тетяни Кіхтєвої

436

"Диетолог-нутрициолог" Скрылева Лидия

Видео отзыв на YOUTUBE

436

"Диетолог-нутрициолог" Евтушенко Аня

Видео отзыв на YOUTUBE

Фомина Мария

Татьяна! Хочу поблагодарить Вас за все те знания, которые Вы даете! Пройдя Школу питания и смотря вебинары, я понимаю насколько все четко и структурировано! Без крайностей. Здоровый подход во всем!
Для меня важно понимать, что я могу обратиться к Вам по всем затруднительным вопросам связанных с питанием и после обучения! Спасибо за информацию! Она идет дальше и теперь уже я помогаю людям быть стройными и здоровыми! Благодарю!

"Диетолог-нутрициолог" Морева Наталья

Видео отзыв на YOUTUBE

"Диетолог-нутрициолог" Абилова Диана

Видео отзыв на YOUTUBE

Мария Литвиненко-Назаренко

Татьяна, Ваше обучение у меня "разложило все по полочкам". Очень много информации, которая сложилась как пазл. Много мифов благодаря объяснению биохимии распались и теперь я понимаю как все в реальности происходит. А самое приятное, что можно не заморачиваться с весами, а можно все упростить. Спасибо огромное! И бонус, с Вами обучение как мне видится, не закончится никогда, Вы кладезь знаний. Каждый Ваш вебинар это "взрыв мозга". Вы выдаете такие вещи, которые купить невозможно, все всегда недоговаривают (не знаю то ли от незнания, то ли чтоб дальше купили) у вас это после каждого вебинара реально думаешь:"Как ты жил без этих знаний?"

Инна Юдина

Видео отзыв на YOUTUBE

Каринэ Маргарян

Татьяна, спасибо Вам огромное за знания и опыт, которые я получила на Ваших курсах. весь материал дается легко, очень доступно и интересно! За обучением и семинарами только к Вам!!!

"Диетолог-нутрициолог" Кучапина Инна

Видео отзыв на YOUTUBE

Залишились питання?


Хочете дізнатися більше про будь-яку з програм навчання або зміни свого тіла і підходи до харчування - залиште свою електронну пошту. Я надішлю вам посилання на свої книги і відповім на ваші питання.